MKM Serisi Mobil Trafo Merkezleri

OG/AG-MKM serisi Mobil İstasyonlar proje ihtiyaçlarına uygun olarak, müşterinin özel isteklerini karşılayacak şekilde, şirket deneyimlerimizle, projeye özel şartname ve ilgili standartlara uyularak üretilen gezici istasyonlardır.

İstasyonun projelendirilmesi ve imalat sırasında saha ve ulaşım şartları analiz edilerek, Treyler, Römork, Kızak veya Vagon üzerine inşa edilirler.

Sabit bir istasyonun işletilmesi için gerekli tüm ürünlerle donatılmış ve bu ürünlerin işletmeye hazır halde elektriksel / mekaniksel bağlantılarının yapılmış olmasının yanı sıra mobil yapısı sayesinde kolayca yer değiştirilebilirliği öne çıkan tercih sebeplerindendir.

Genel Bölümleri
Orta Gerilim Bölümü:

  • 1-52 kV Metal Bölmeli Hücreler, Metal Mahfazalı Hücreler veya Gaz İzoleli Hücreler

Trafo Bölümü:

  • 400-4000 kVA Dağıtım Trafosu

Alçak Gerilim Bölümü:

  • 630-6300 A Alçak Gerilim Dağıtım Panosu / Kompanzasyon Panosu ve Ölçü Panosu
  • DC Dağıtım Panosu

Akü ve Akü Şarj Aleti Bölümü:

  • Akü, Akü Rafları ve Şarj Aletleri

Diğer Bölümleri:

  • Kontrol ve Kumanda Bölümü / Jeneratör Bölümü

Genel Özellikleri

IP56 koruma sınıfında kabin Treyler / Römork / Kızak / Vagon üzerine montaj Scada Sistemi dahil sabit bir istasyonda bulunan tüm ekipmanın mekaniksel / elektriksel montajı ve kullanıma hazır teslim edilmesi Güvenlik ekipmanları ve Devreye alma için gerekli ekipmanların istasyonda hazırda bulundurulması ile çok hızlı devreye alma ve işletime hazır hale getirilmeleri.

İçerisinde Barındırabileceği Ürünler ve Hizmetler

Orta Gerilim Hücreleri, Dağıtım Trafosu, Dağıtım Panosu, Ölçüm Panosu, Kompanzasyon Panosu, Ölçüm Panosu, Kumanda ve Kontrol Panosu, DC Dağıtım Panosu, Scada Sistemi, Jeneratör, Akü Rafları, Akü, Akü Şarj Aletleri, İletken ve İletken Bağlantı Elemanları, Aydınlatma ve İç İhtiyaç Tesisatı, Mekaniksel Montajlar, Elektriksel Montajlar, Uyarı ve İkaz Etiketleri, Test Aletleri, El Aletleri, Güvenlik Malzemeleri, Yangın Alarm ve Söndürme Sistemi, Merdiven veya Platform.